Realitní komora České republiky

Realizované projekty

Celkem nalezeno 5 projektů

Stavební pozemky, Straškov - Vodochody okres Litoměřice

Pozemky jsou již prodány !!!

bez-nazvu.png
9.png
4.png
24.png
3.png

Popis projektu:

Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout k prodeji poslední dva volné stavební pozemky pro individuální výstavbu rodinných domů v obci Straškov - Vodochody okres Litoměřice.

Pozemky bezprostředně navazují na stávající zástavbu rodinných domů s docházkovou vzdáleností několika minut ke všem možnostem využití zázemí, které obec poskytuje: mateřská školka, základní škola obchod, pošta, restaurace, obecní úřad, sportovní a relaxační zázemí v areálu Hotelu Amálka autobusová zastávka. v dosahu dálnice D8. Kompletní občanská vybavenost dostupná v nedaleké Roudnici nad Labem. P

ozemky o rozloze  720 m2 a 946 m2 poskytují dostatečný komfort naprostého soukromí, které je při bydlení v rodinném domě jeho největší výhodou, včetně veškerých inženýrských sítí, komunikací, chodníků, veřejného osvětlení a parkovacích míst.

Stavební pozemky, Doksany okr. Litoměřice

Všehny pozemky jsou již prodány !!!

prodej-stavebni-pozemky-doksany-litomerice-14.jpg
prodej-stavebni-pozemky-doksany-2.jpg
prodej-stavebni-pozemky-doksany-litomerice-10.jpg
prodej-stavebni-pozemky-doksany-litomerice-13.jpg
prodej-stavebni-pozemky-doksany-litomerice-12.jpg

Popis projektu:

Reality k+l Vám exkluzivně nabízí k prodeji stavební pozemky pro individuální výstavbu rodinných domů v obci Doksany okres Litoměřice .

Pozemky bezprostředně navazují na stávající zástavbu rodinných domů s docházkovou vzdáleností několika minut ke všem možnostem využití zázemí, které obec poskytuje: mateřská školka, obchod, pošta,restaurace, obecní úřad, autobusová zastávka. v dosahu dálnice D8. Kompletní občanská vybavenost dostupná v nedaleké Roudnici nad Labem. Pozemky, které díky rozloze od 1126 m2 do 1480 m2 poskytují dostatečný komfort naprostého soukromí, které je při bydlení v rodinném domě jeho největší výhodou, včetně veškerých  inženýrských sítí, komunikací, chodníků, veřejného osvětlení a parkovacích míst.

Stavební pozemky s výhledem na Říp, Roudnice nad Labem

Všechny pozemky jsou již prodány !!!

prodej-pozemku-vrazkov-1.jpg
prodej-stavebni-pozemek-vrazkov-roudnice-nad-labem-reality-k-l-realitni-kancelar-5.jpg
prodej-stavebni-pozemek-roudnice-nad-labem-reality-k-l-realitni-kancelar-4.jpg
prodej-stavebni-pozemek-roudnice-nad-labem-reality-k-l-realitni-kancelar-3.jpg
pvrazkov01-1.jpg

Popis projektu:

Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout k prodeji stavební pozemky  s výhledem na horu Říp v obci Vražkov, nedaleko Roudnice nad Labem okres Litoměřice. Inženýrské sítě - voda, kanalizace, elektřina, plyn jsou ve fázi počáteční výstavby včetně komunikace, chodníků a veřejného osvětlení (dokončení v průběhu roku 2020).

Výstavba rodinných domů je možná ihned po zhotovení inženýrských sítí. V docházkové vzdáleností několika minut se dostanete ke všem možnostem využití zázemí, které obec Vražkov poskytuje: mateřská školka, obecní úřad. Kompletní občanská vybavenost v nedaleké Roudnici nad Labem. V dosahu dálnice Praha-Ústí nad Labem.

 

Prodej dvojdomů I. ETAPA, novostavba, Mladá Boleslav, Rokytovec

I. etapa prodeje domů byla úspěšmě prodána !!!

nuotxz.jpg
nuqhgs.jpg
bcgkkc.jpg
prodej-rodinny-dum-mlada-boleslav-rokytovec-reality-k-l-realitni-kancelar-11.jpg
uroejc.jpg
arapby.jpg
bfhdtr.jpg
cmbqql.jpg
txjpgj.jpg
zxbnkk.jpg
npoadk.jpg

Popis projektu:

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji I. etapu výstavby  dvojdomů v obci Rokytovec nedaleko Mladé Boleslavi. V domě se nacházejí dvě bytové jednotky, každá o dispozici 4+kk.

Vnitřní dispozice bytové jednotky 4+kk: přízemí vstupní chodba, technická místnost, komora, koupelna s toaletou a se sprchovým koutem , kuchyňský kout spojený s obývacím pokojem s přímým vstupem do zahrady. S chodby v přízemí schodiště do podkroví kde se nacházejí dvě ložnice, koupelna s vanou a toaleta. Půda vhodná k uskladnění věcí. Vytápěni ústřední elektrokotlem Protherm s možností topení pomocí krbu s výměníkem. Protihluková izolační vrstva mezi patry, fasáda domu, cihla 30 cm + zateplení domu 140 mm, okna s trojskly. Upravený a oplocený pozemek. Dům je napojen na tyto sítě: vodovod, elektřinu a kanalizaci. Vybudovaná veřejná komunikace s chodníky, včetně veřejného osvětlení. Možnost dostavby garážového stání, nebo garáže. Energetická třída budovy (PENB) - B velmi úsporná.

 

Stavební pozemky pro výstavbu rodinných domů v Meziboří u Litvínova

Pozemky jsou již prodány !!!

vystrizek-mezibori-barva.png
prodej-stavebni-pozemky-litvinov-mezibori-reality-k-l-realitni-kancelar-5.jpg
prodej-stavebni-pozemky-litvinov-mezibori-reality-k-l-realitni-kancelar-7.jpg
stvebni-pozemky-litvinov-11.jpg
parcelace-katastr-mapa-pozemku-mezibori.png

Popis projektu:

Pozemky o rozloze od 652 m2 až 2048 m2 svojí polohou polohou v blízkosti lesa nabízí dostatečný komfort naprostého soukromí. Inženýrské sítě: voda, kanalizace, elektřina jsou právě ve fázi výstavby včetně komunikace ,chodníků a veřejného osvětlení. V docházkové vzdáleností několika minut se dostanete ke všem možnostem využití občanské vybavenosti obce: mateřská školka, obchody, pošta, restaurace, městský úřad, sportovní zázemí.

V případě zájmu Vám můžeme pomoci se stavbou Vašeho nového rodinného domu. Můžete navštívit nový vzorový dům Largo 98, dřevostavbu od RD Rýmařov.